Mezar Bakımı ve Yenileme

Anasayfa Mezar Bakımı ve Yenileme
mezar bakım ve yenileme

Çiçeklendirme Bakım ve Yenileme

Mezar bakım ve yenileme hizmeti oldukça önemlidir. Mezarlar zaman içerisinde deforme olmakta, toprağı azalmakta ve bitkiler solmaya başlamaktadır. Altınel Mermer olarak firmamızda işinin ehli mezar bakım peyzaj mimarları mezarı ziyaret ederler. İstemiş olduğunuz mezar bakımı, çiçeklendirme ve yenileme hizmeti için durum analizi yapılmaktadır.
Kabir Bakım Hizmeti

Mezar Bakımı

Altınel Mermer, 1997 yılından itibaren sanatı mermere işlemek için tutku ve özverili işçiliğimiz ile konfor ve şıklık ile buluşturuyoruz. Bu sanatın önemini ön plana çıkarmak için bünyemiz de yer alan bakım ustalarımız ile eskiyen ve silinen mezar taşı yazılarının boyanması, aşınmış olan mezar mermerin yenilenmesi, tamiri ve bakımı firmamızın garantisi ve profesyonelliği ile yapılmaktadır. Ayrıca mezarın çevresinde ki yabancı maddelerden arındırılmış olacaktır.

Toprağın Değişimi, Gübreleme ve Çiçek Bakım

Topraktan önce numune alınır ve değişim gerekli mi ona bakılır. Eğer değişim gerekirse toprak tedariği sağlanır. İkinci aşama olarak çiçek ve bitkilerin değerlendirmesi yapılır. Çiçeklerin canlı durması ve daha uzun ömürlü yaşaması adına gübreleme işlemi yapılmaktadır. Çiçek ya da bitki değişimine ihtiyaç var ise değişim sağlanır. Eğer ki çiçek değişimine ihtiyaç yok ise peyzaj ekibimiz budama yapmaktadır. Budama şlemi ile mezarın üzerinde ve çevresinde yer alan yabani otlar yolunmaktadır. Son işlem olarak ise ekibimiz sulama işlemini yaparak mezar bakım işlemini sonlandırmaktadır.

Bitki ve Çiçek Ekimi

Peyzaj mimarlarımızı mezarların bulunduğu bölgeye, konuma ve mevsimine uygun olara bitki ve çiçekleri seçilmektedir. Mezarın hoş koku yaymasına, temiz ve bakımlı göstermektedir. Bitkiler mezarın gövdesi ya da çevresine ekilmektedir. Mevsimine özel seçilen bitkiler solmadan uzun yıllar yaşayabiilecektir.
Kabir Bakım Modelleri

Ankara Mezar Bakım Modelleri

Altınel Mermer olarak sizler hem mezar yapımı hem de mezar bakımı konusunda en kaliteli işi en uygun fiyata yapmaktayız. Aşağıda yer alan daha önceden yapmış olduğumuz mezar modellerini inceleyip bize dönüş yapabilirsiniz. Tek bakım, özel gün, aylık ve senelik bakım olarak hizmetlerimiz mevcuttur.

Sohbete Başla
Yardıma İhtiyacınız Var Mı ?
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Call Now ButtonHemen Ara